Muira Puama – zioło, które pomoże poprawić Twoją sprawność seksualną!

Szacuje się, że co dziesiąty mężczyzna ma problemy z erekcją. Powszechnym jest przekonanie, że impotencja jest problemem dotyczącym głównie osób starszych, a tymczasem coraz więcej młodych mężczyzn skarży się na na problemy ze wzwodem. Osłabione libido jest często przyczyną nieporozumień w związku i niskiej samooceny. Na szczęście istnieją naturalne sposoby poprawiające sprawność seksualną.

Indiańskie zioło sposobem na problemy z erekcją?

Muira Puama, zwana także “drzewem potencji”, to wyjątkowa roślina występująca w lasach Amazonii, która od najdawniejszych czasów była wykorzystywana przez miejscowych Indian jako środek wspomagający erekcję. Pozyskiwany z  kory i korzenia ekstrakt stał się znany w Europie w latach XX ubiegłego wieku i ceniony jako naturalny i skuteczny afrodyzjak. Obecnie sprzedawany w postaci sproszkowanej kory, korzeni lub tabletek, zyskuje coraz większą popularność jako suplement przywracający męskie funkcje seksualne. Muira Puama pomaga zapobiegać przedwczesnym wytryskom, wspomaga erekcję, podnosi libido i tym samym wzmacnia sprawność seksualną.

Dlaczego warto zażywać wyciąg z Muira Puama?

Oprócz leczenia impotencji ten indiański suplement ma także szereg innych pozytywnych właściwości. Stosowany regularnie pomaga obniżyć ciśnienie, chroni komórki mózgu, wzmacnia pamięć, a także wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwwirusowe. Co więcej, Muira Puama działa uspokajająco i pomaga w leczeniu schorzeń układu nerwowego.   

“Drzewo potencji” jest również korzystne dla urody! Najnowsze badania wykazały, że roślina ta oprócz pozytywnego wpływu na męskie libido przeciwdziała wypadaniu włosów i wyciąg z niej może być stosowany także jako środek w walce z męskim łysieniem.

Zostaw odpowiedź